Servis Hizmetlerimiz

SERVİS HİZMETLERİMİZ 

ETA Bilgisayar’ın koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlama konusunda en etkili uygulamalarından biri satış sonrası servis hizmetleridir. Bu konuda rakipsiz uygulamalarımız ile programlarımızın verimli kullanımını desteklemekteyiz. ETA, özel olarak eğitilmiş personeli ile programlarının ilk kurulumundan başlayarak her adımda kullanıcının yanında yer alır.


PROGRAMLARINIZIN KURULUMU VE İLK INSTALL
 

ETA Programları sisteminizin konfigürasyonuna özel hazırlanmaktadır ve Kullanım Kılavuzları, Lisans Sözleşmesi, Müşteri Bilgi Formu ve diğer yardımcı doküman ile birlikte sunulur. İlk kurulumu ETA veya bayileri kullanıcımızın işyerinde ücretsiz olarak gerçekleştirmektedirler. 

Kurulumdan sonra programınızın aktif hale gelmesi için ilk install işlemi gereklidir. Gereken install parametresi 444 1 382 ‘den 2 tuşlanarak ( İnstall Departmanı) alınır. Install departmanımızın verdiği parametre bilgisayara girildiğinde programınız çalışmaya hazır hale gelir. İlk install işlemi de kurulumun bir parçası olarak ETA veya bayileri tarafından kullanıcımızın işyerinde ücretsiz olarak yapılır.


MAKİNE DEĞİŞİKLİĞİ DURUMUNDA INSTALL İŞLEMİ
 

ETA Programları ilk yüklendikleri bilgisayardan bir başka bilgisayara yüklendiğinde veya ilk bilgisayarda köklü donanım değişikliği yapıldığında tekrar install parametresi alınması gereklidir. Müşterimizi yerinde ziyaret eden ETA veya bayimiz personeli ETA programını sorunsuz olarak yeni donanımda aktif hale getirir ve gerekli formu fakslayarak install işlemini bizzat gerçekleştirir. Install işlemi geçerli makine değişikliği ücretine tabidir.


TELEFON DESTEK
 

Telefon destek hizmetimiz yurdun her köşesinden arayan lisanslı ETA kullanıcılarına sınırsız ve ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Özel olarak eğitilmiş telefon destek personelimiz bilgisayarlar başında kullanıcılarımızın sorularını yanıtlamakta ve sorunlarını çözmektedir. 

Telefon Destek Hattımız için 444 1 382’den 1’i tuşlayınız 
Saatlerimiz : 
Pazartesi – Cuma                  Cumartesi 
09:00 – 20:00                       09:00 – 13:00


İŞYERİNİZDE SERVİS
 

Telefon desteği ile karşılanamayan talepleriniz olması halinde ETA’dan veya bayinizden işyerinizde servis talep edebilirsiniz. Servis hizmeti geçerli garanti kapsamında ücretsizdir, garanti kapsamı dışında ise güncel servis fiyat listesi üzerinden fiyatlandırılır.


UZAK ERİŞİM İLE DESTEK
 

Destek personelimiz talep edildiğinde ve/veya uygun görüldüğünde müşterimizin özel izni sonrası uzak erişim ile destek verebilmektedir. Bu işlem özel bir ücrete tabidir.